Trening EMS Warszawa

Nowa maszyna:

Wybierz swoje urządzenie:

EMS z kablem

EMS z kablem

EMS na Bluetooth

EMS na Bluetooth

EMS z dojazdem do klienta

EMS z dojazdem do klienta

EMS

Nas, bohaterów, prądem?”, zdziwiłby się zapewne bohater kultowej „Seksmisji” grany przez Jerzego Stuhra, gdyby zaproponować mu trening EMS (z ang. „electrical muscle stimulation”). A zdziwiłby się jeszcze bardziej, gdyby poznał niesamowite efekty, jakie może trenującemu przynieść już kilkanaście 30-minutowych sesji elektrostymulacji mięśni. Impulsy wysyłane punktowo do mięśni, w tym także mięśni głębokich, pobudzają je do skurczu (o różnym natężeniu dostosowanym do możliwości trenującego), dzięki czemu szybciej osiągniesz pożądane efekty. Twój trener zadba oczywiście o to, by intensywność treningu odpowiadała Twojemu poziomowi zaawansowania. W ten sposób bardzo szybko osiągniesz najwyższe możliwe przełożenie czasu poświęconego na trening na wymierne efekty, takie jak spalanie tkanki tłuszczowej czy wzrost ogólnej wydolności.

Trening Ems jest to połączenie treningu personalnego z nowoczesną technologią elektrostymulacji mięśni. Pracując na częstotliwości 85Hz impulsy docierają do głębokich partii mięśniowych, do tej pory nie wykorzystywanych podczas tradycyjnego treningu na siłowni czy na zajęciach fitness. Dzięki połączeniu wiedzy naszego trenera oraz innowacyjnej technologii niemieckiej firmy Miha Bodytec możemy uzyskać zaskakujące rezultaty ćwicząc tylko 25 minut na jednej jednostce treningowej.

Skąd biorą się tak szybkie rezultaty?

Sukces tej metody polega na tym, że w jednym momencie napinasz wszystkie partie mięśniowe. W tradycyjnym treningu jest to niewykonalne! Dodatkowo podczas pracy jednocześnie wszystkich partii wykonujesz ćwiczenia, dzięki którym jeszcze bardziej wykorzystujesz ich potencjał. Dzięki temu jesteś w stanie spalić nawet do 600kcal podczas jednostki treningowej. Dzięki różnym planom treningowym oraz możliwościom maszyny jesteśmy w stanie obierać różne cele treningowe, takie jak:

  • spalanie tkanki tłuszczowej,
  • budowanie masy mięśniowej,
  • zmniejszenie lub usunięcie bólu pleców,
  • poprawa kondycji,
  • poprawa ogólnej sprawności,
  • zmniejszenie lub usunięcie cellulitu.

Trening jest bardzo bezpieczny, ponieważ pracujemy na sprzęcie najwyższej jakości, firmy Miha Bodytec, która jest liderem w branży EMS. Ponadto podczas treningu nie stosujemy dużych obciążeń zewnętrznych.

EMS na dom

Jak przygotować się do treningu?

Najpierw umów wizytę telefonicznie dzwoniąc pod numer 22 127 22 36. Możesz się również umówić na miejscu w klubie. Jeśli podejmiesz decyzję o dalszej współpracy z nami, sugerujemy zakup stroju za 230zł. Możesz go również wypożyczać jest to koszt 15zł za jednostkę treningową. Po przebraniu się osobisty trener przechodzi do zakładania kamizelki z wbudowanymi elektrodami oraz oddzielnych elektrod na ramiona, nogi i pośladki w taki sposób, by ściśle przylegały do całego ciała. Podsumowując trening wykonujesz w wygodnych butach sportowych oraz w naszym stroju do treningów ems.

ZAJĘCIA RUCHOWE

ELEKTRO STYMULACJA

DOBRA ZABAWA

30MIN TRENINGU

SKUTECZNOŚĆ

POPRAWIA ZDROWIA

ZDROWIE

SZYBKI WPŁYW NA SYLWETKĘ

OPIEKA DIETETYKA

NOWOCZESNY SPRZĘT

PRZYJAZNA ATMOSFERA

NIESAMOWITE EFEKTY

OPIEKA TRENERA

PRACA Z TRENEREM

ZAINTERESOWANY? CHCESZ SPRÓBOWAĆ? MASZ PYTANIA?

CZEKAMY NA KONTAKT
EMS
EMS
EMS
EMS

Pięcio minutowa rozgrzewka pozwoli na lepsze ukrwienie i dotlenienie organizmu. Ciało przyzwyczai się do impulsów i będziesz gotów do rozpoczęcia części głównej treningu.

W zależności od potrzeb i umiejętności ćwiczącej osoby trener będzie serwował po kolei ćwiczenia od niskiej do wysokiej intensywności, angażując wszystkie partie mięśniowe. Trening będzie bezpieczny zarówno dla stawów, ścięgien jak i mięśni. Da Ci 100% satysfakcji z wykonanego wysiłku, a przede wszystkim będzie mega skuteczny, co zobaczysz już po kilku treningach. W treningu wykorzystujemy zarówno ćwiczenia statyczne jak i dynamiczne. Nie obawiaj się, że nie dasz rady! Pierwszy trening to trening wprowadzający na którym uczysz się ruchów razem z awatarem – panią, lub panem, który ćwiczy razem z Tobą na ekranie urządzenia EMS. Jednocześnie nasz trener tłumaczy i cały czas podpowiada jak wykonywać popra- wnie ćwiczenia. Dzięki naszemu doświadczeniu trening będzie bardzo bezpieczny.

Na koniec czekają Cię same przyjemności. 5 min programu relaks, który odczuwany jest jako masaż mięśni. Ma on za zadanie rozluźnić mięśnie i dać Ci wytchnienie. Możesz również skorzystać z programu przemiany materii, gdzie przez kolejne 5 minut nadal aktywujesz swoje ciało do pracy i podkręcasz przemianę materii.

86.8%

86.8% trenujących zauważyło pozytywny wpływ na kształtowanie sylwetki [1]

71%

71% trenujących wykazało znaczną poprawę wytrzymałości [2]

88%

88% trenujących zauważyło zmniejszenie bólów pleców [3]

75.5%

75.5% trenujących zauważyło uczucie zrelaksowania po treningu [4]

[1] Electrical muscle stimulation as whole-body training –A multicenter study for the capability of whole-body training in the gym. Vatter, J., University of Bayreuth, 2003; Publication AVM-Verlag Munich 2010. [2] Studies at the University of Bayreuth (Boeckh-Behrens et al. 2002-2006) and the German Sports University Cologne (Kleinöder/Kreuzer/Speicher 2006-2008). [3] Full Body Electro Muscle Stimulation (EMS) training against back pain. Boeckh-Behrens, W.- U., Grützmacher, N., Sebelefsky, J., unpublished thesis, University of Bayreuth, 2002. [4] Whole body electromuscular stimulation (EMS training) for back ailments. Boeckh-Behrens, W.-U., Grützmacher, N., Sebelefsky, J., unpublished dissertation, University of Bayreuth, 2002.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie!

Rozumiem